березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Навесні всю Україну облетіла звістка – в Афганістані знайшли радянського солдата, який імовірно може бути зниклим безвісти тридцять років тому Ігорем Білокуровим із Великої Глуші. Однак днями, як пише ВВС Україна, ДНК-експертиза засвідчила: це – не він.

 Можна лишень уявити, що за всі ці місяці (з квітня по грудень) пережила Антоніна Білокурова, в якої відродилася надія на повернення сина. Адже свого часу вона навіть встановила на сільському кладовищі надгробок із його іменем. Коли їй повідомили звістку, що до пошукової групи українців в Афганістані підійшов чоловік, схожий на її Ігоря, вона почала шукати найдрібніші схожості між особами на двох фотокартках. Більше того, як зауважила Антоніна Василівна під час нашої останньої зустрічі, в неї відродилися життєві сили, аби боротися з недугою та дочекатися повернення сина.

І ось днями на подвір’я Білокурових знову завітали українські ветерани. Однак цього разу – аби повідомити жінці невтішну новину. За результатами аналізу ДНК, який днями прийшов із лабораторії, індекс материнства за всіма параметрами дорівнює нулю.
“Антоніно Василівно, вибачаємся, але Амрудін не є вашою дитиною”, – сказав матері ветеран Афганістану.

Таким чином мати двічі похоронила свою рідну кровинку…

Нагадаємо, у  лютому 2018 року до української експедиції в Афганістані підійшов схожий на Ігоря чоловік. Він сказав, що втратив пам'ять через травму. І хоча він не пам'ятав свого імені, проте називав два слова «Волинь» та «колодязь».

Усі десять місяців тривали не одні переговори, поїздки відповідних посадовців до Афганістану з метою вставлення істини, чи є знайдений чоловік Ігоре Білокуровим. І ось днями результати ДНК-екпертизи поставили крапку в цій історії.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування