квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні у Любешові відбулося офіційне відкриття інклюзивно-ресурсного центру, послугами якого користуватимуться дітки з особливими освітніми потребами.

 З такої нагоди у наш край завітав голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко. Він, а також Любешівський селищний голова Олег Кух, директор ІРЦ Тетяна Жилко звернулися до присутніх із вітальними словами. Благочинний Любешівської округи  УПЦ КП Юрій Устимчук здійснив чин освячення приміщення, де розташовується комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Любешівської селищної ради (частина гуртожитку Любешівського ліцею). А маленькі вихованці закладу з нагоди свята отримали подаруночки.

Детальніше про цю подію читайте у наступному номері газети «Нове життя». You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування