травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Зловмисників, які знищили дорожній знак, вирвали частини дерев’яної лавочки, «наживо» повиривали зацементовані сміттєві урни, спіймали.

 Наразі поліція з'ясувала обставини нападу і встановила осіб, які це зробили, йдеться на сайті Любешівської ОТГ. За повідомленням працівників поліції,  ними виявились троє неповнолітніх жителів району.

«Неналежне виконання батьківських обов’язків» - такий вид правопорушення інкременує місцева поліція у зв’язку з  випадком, що трапився у селищі минулими вихідними.

Головним винуватцем, що вчинив протиправні дії, є неповнолітня особа (хлопець 15 років), а  згідно з чинним законодавством він не досягнув віку для адміністративної відповідальності. Як наслідок - до відповідальності будуть притягнуті його батьки. Справу буде направлено до суду, який і вирішить міру покарання. Двоє інших хлопців проходять по справі, як свідки.

  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування