травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Шістнадцятирічний Андрій Хвесик та вісімнадцятирічний Юрій Павлік із Лахвич, котрі загинули у результаті ДТП, котра відбулася вночі з 6 на 7 жовтня, були студентами Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.  

 

Другокурсник Андрій Хвесик мріяв бути техніком-механіком, а випускник, четвертокурсник, Юрій Павлік – техніком-дизайнером. А ще обидва хлопці були, переконаний в.о. директора Любешівського технічного коледжу ЛНТУ Анатолій Хомич, прикладом для інших, адже брали активну участь у студентському житті коледжу. «Чи то спортивні заходи, чи іншого спрямування відбувалися, вони завжди були серед учасників. На них могли рівнятися інші. Кажу це від щирого серця, без перебільшення», - розповів директор навчального закладу. 

Сьогодні у холі приміщення гуртожитку коледжу педагоги та вихованці встановили куточок пам’яті Андрієві та Юрію, де стоять їхні фото, горять свічки. Наставники та одногрупники також побували у селі Лахвичі, де провели загиблих хлопців в останню дорогу.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування