червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Про те, що заклад культури у селі Деревок перебуває в не найкращому стані та давно потребує ремонту, «Нове життя» уже писало. У найбільш неналежному стані знаходився дах, через протікання якого почали руйнуватися внутрішні стіни та стеля.

І ось уже впродовж кількох тижнів будівельники ПМП «Сатар» працюють над ремонтом даху, а також мають частково заміняти вікна. Для цього, як повідомляється на сайті Любешівської ОТГ, Любешівська селищна рада передбачила та виділила  кошти у сумі 254 611 грн.

Ось тільки ремонт даху – це лише половина справи. Надалі будівля потребує ремонту всередині, так як через протікання даху уже зруйнувалися стіни та стеля.  

Фото із сайту Любешівської ОТГ та з архіву редакції.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування