червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Для цього на Любешівщину завітав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, який і здійснив представлення нового очільника виконавчої гілки влади у нашому районі Сергія Фесика.

Губернатор вручив Сергію Івановичу посвідчення, привітав із призначенням та побажав успіхів у роботі. Але водночас нагадав, що це – дуже велика відповідальність.

Крім того, Олександр Ілліч чітко, критично, об’єктивно ознайомив присутніх у великому залі Будинку культури селищної ради із тим, що нині відбувається у суспільно-економічному житті як Волині, так і Любешівщини зокрема. При цьому дав чітко зрозуміти: він – за злагоджену легітимну роботу кожного посадовця.

У свою чергу, Сергій Фесик, виступаючи перед присутніми, зауважив, що він добре розуміє усю повноту відповідальності, яка лягла на його плечі як керівника райдержадміністрації. Він подякував за таку високу довіру краянам, особисто Олександру Савченку та пообіцяв сумлінно трудитися задля розвитку Любешівщини.

«Гарантую порядність і чесність у своїй роботі», - підсумував Сергій Іванович.

А також, користуючись нагодою, висловив вдячність усім за попередню плідну співпрацю, зокрема й представникам бізнесу, котрі завжди долучаються до хороших справ, які відбуваються у нашому краї.

Привітали нового очільника РДА також Любешівський селищний голова Олег Кух та голова районної ради Петро Нагорний, завіривши свою підтримку та подальшу тісну співпрацю.

Долучилися також до вітань голова районної  організації профспілки працівників освіти району Надія Гарбар та представники Залізницького старостинського округу на чолі із в.о. старости Любов’ю Михальчук.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування