червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Фестиваль з екстремального водного туризму, який проходив на Любешівщині вчора-сьогодні, цьогоріч зібрав двадцять команд, які долали водні лабіринти нашого району.

 

Стартували вони учора на річці Стохід – біля селищного парку.  Долати 25 кілометрів веслувальникам було непросто – на заваді стали несприятливі погодні умови. Фінішували команди у селі Сваловичі, звідки сьогодні вирушили до села Люб’язь. Тут і відбувся фініш.

У результаті водних перегонів впевнену перемогу в нинішньому році здобули гості із далекого Дніпра, які вперше побували у нас, - команди «Злюки Бобри ІІ» у склалі Олександра Дзюби та Андрія Яковлева. Вони, а також срібні та брозові призери удостоєні кубків, медалей та цінних подарунків. Без уваги не залишилися й інші учасники суперництв.

Також на всіх присутніх чекало безліч забав: красу своїх голосів дарували аматори мистецтва із Люб’язя, Невіра, Зарічненського району Рівненської області, співаки з Луцька; проводилися майстер-класи, були організовані виставки-ярмарки.

Детальніше про святкування дев’ятої “Поліської регати» читайте у четверговому випуску «Нового життя».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування