березня

19

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Зниклий тридцять років тому в Афганістані житель с. Велика Глуша наразі воює з талібами, живе у кишлаку, має 5 дітей та кілька магазинів, спілкується на фарсі.

Влада працює над поверненням в Україну волинянина Ігоря Білокурова, якого 30 років тому взяли в полон у Афганістані, повідомляє Укрінформ. Про це у коментарі журналістам повідомив заступник голови Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Куніцин. "Ми створили робочу групу за дорученням Президента... Була проведена дуже велика робота для повернення Ігоря Білокурова на Батьківщину, до України", - зауважив Куніцин. Він додав, що Президент доручив встановити особу Білокурова, і для цього українські фахівці чотири рази виїжджали в Афганістан.

Депутат продемонстрував зроблені днями фото Білокурова і розповів, що той потрапив у полон без свідомості і практично нічого не пам'ятає. "Хлопці кажуть, що коли він потрапив у полон, то його, мабуть, сильно били, він увесь у шрамах на голові від приклада... Мабуть, є втрата пам'яті. Але чим більше ми працюємо з ним, тим більше ми бачимо, що це він", - сказав Куніцин. Він зазначив, що чоловік надав волосини для проведення ДНК-експертизи, а також у нього виявлено особливі прикмети, про які говорила мати. "Зараз він воює з талібами. Живе у кишлаку. У нього 5 дітей", - повідомив депутат. А також розповів, що Білокуров має кілька магазинів, спілкується на фарсі. За словами Куніцина, наш земляк хоче приїхати на Батьківщину та побачити матір. "Зараз ми займаємося оформленням візи до України. По-друге, він громадянин Радянського Союзу ще... Наша мета - довести, що солдата Батьківщина не кинула. Президент доручив розібратися, чи дійсно це українець, чи дійсно він в полоні", - сказав Куніцин.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування