квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора, 8 липня, у с. Сагринь Грубешівського повіту Люблінського воєводства (Республіка Польща) відбувся захід на вшанування жертв польсько-українського протистояння 1943-1944 рр., де побував Президент України Петро Порошенко, взяли участь і представники від Любешівщини.

Так само й від кожного району Волині були представники, а також від Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Поїздку волинян курував заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук, учасників від району очолювала керівник апарату Любешівської РДА Тамара Ковальчук. Як розповіла Тамара Іванівна, урочистість відбувалася на території православного цвинтаря біля пам’ятного знака на спомин замордованих українських мешканців. Усі учасники були одягнені у вишиванки, у руках - національні прапори. Місцеві священики відслужили панахиду за невинно убієнними. Трепетно прозвучав наш Державний Гімн, який українці виконали дружно багатотисячним єдиноголоссям.

Президент держави відкрив Меморіал пам'яті загиблим українцям, а в своєму виступі звернув увагу на те, що мета такого заходу – примиритися обом народам, підтримувати надалі одне одного, йти вперед як дружні брати-слов’яни, не забуваючи історію, але водночас пам’ятаючи, що її вже не змінити.

Від представника польської сторони також прозвучало, наскільки важливі такі зустрічі для подальшої мирної співпраці обох держав. Відтак Петро Порошенко, представники кожного району, області поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака загиблим.

Фото - учасників заходу.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування