лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

На сторінці "Фейсбук" 23 червня з’явилося чергове відео від так званої «народної міліції ЛНР» про те, як утримують полонених волинян, бійців 14-ї ОМБР, – уродженця с. Заріка Якова Веремейчика та його бойового побратима з Любомльщини Юрія Євтушка.

 

Як повідомляє на своїй сторінці у тому ж "Фейсбуці" брат Яші Богдан Муха, у суботу вранці він спілкувався з дружиною нашого полоненого земляка Оленою. Вона зателефонувала й повідомила, що перед цим до неї дзвонив Яків і говорив якісь банальні завчені фрази типу «у нас (у нього і Юри) все добре; не б'ють; харчують нормально». Олена запитувала в нього й про інше, наприклад, коли їх відпустять, чи мають доступ до телебачення, інтернету, однак не отримувала чіткі відповіді. Тим не менше, родичі здогадалися, що полонені не мають вільного доступу до джерела новинної інформації. Також Богдан Петрович від брата Якова Романа дізнався, що той телефонував на номер, озвучений у попередньому відео, до особи,  котра виступала ведучою "прес-конференцій" полонених. Спочатку Романові повідомили, що він запізнився із телефонним дзвінком, проте згодом таки дали можливість поговорити з Яшею. От тільки чомусь мамі Ользі Веремейчик не дозволили, хоч як просила, почути голос сина. За словами Богдана Мухи, родичі полоненого Юрія Євтушка розповіли йому, що він телефонував до рідного брата, якому, подібно до Яші, повторював лише ті самі фрази: їх не б'ють, годують, все в них добре. А згодом дозволили поспілкуватись Юрію також із дружиною. І знову – лише завчені фрази, мовляв, усе гаразд. І все ж із тих скупих слів обох чоловіків їхні рідні зрозуміли: їм дали можливість поговорити з найближчими людьми тільки тому, що поряд були журналісти.

А за кілька годин на "Ютюбі" з’явилося відео (https://www.youtube.com/watch?v=GRS8f4O69vI), яке підтвердило цей здогад. Там наші земляки-захисники на запитання рідних про те, коли їх відпустять із полону, відповідають, що чекають обміну. А ще обидва запитували, що про них кажуть, і з полегшенням зітхали, коли чули, що всі чудово розуміють те, що вони – захоплені в полон, що ні в кого нема сумнівів, у тому числі й побратимів із 14-ї бригади, що змушені перебувати «по той бік України» не зі своєї волі.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування