лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Волинь із дипломатичною місією відвідав генерал Дашти Ісмаель - військовий радник комітету оброни сенату Ісламської республіки Афганістан, повідомляється на офіційній сторінці Волинської обласної ради. Спільно з Волинською обласною організацією Української спілки ветеранів Афганістану, яку очолює депутат облради Григорій Павлович, генерал Дашти Ісмаель вивчав питання про повернення в Україну полоненого Ігоря Білокуроваз Любешівщини.

 

Нагадаємо, на початку квітня Волинь та й усю Україну облетіла  сенсаційна історія про бранця, знайденого в Афганістані, який, швидше за все, є колишнім солдатом Радянського Союзу, який вважався зниклим безвісти.   Чоловік може бути Ігорем Білокуровим із  села Велика Глуша Любешівського району. В нього є мама та брат зі сім'єю. Зараз він живе у провінції Балх.  Знайшла чоловіка експедиція, яка займається пошуком водоносних пластів в Афганістані.

Аби повернути чоловіка в Україну, потрібно вирішити цілу низку процедурних питань. Ситуація ускладнена тим, що Посольства України в Афганістані нема. Крім того, навіть, якщо й буде точне підтвердження, що це - є Ігор Білокуров з Любешівщини, на офіційному рівні важко застосувати практики повернення з полону, які існують в міжнародному правіІгор Білокуров був громадянином Радянського союзу - країни, якої вже немає. Українського громадянства в нього немає.

 Афганський генерал мав зустріч з заступником голови обласної ради Романом Карпюком, радником голови Вячеславом Рубльовим та депутатами облради Григорієм Павловичем,  Юрієм Ройком та Михайлом Імберовським.

Пан Дашти Ісмаель пообіцяв особисте сприяння та пошук легального механізму повернення бранця на рідну землю. Він сказав, що робить це, аби допомогти матері зустрітися з рідним сином, а також з величезної поваги до українців, які, в складі радянської армії воювали в Афганістані. "Для мене буде велика часть, якщо вдасться допомогти вам у цій справі. Я навчався з колишньому Союзі. Поки я здобував знання, ваші люди гинули на моїй батьківщині. Схиляю голову перед ними", - зазначив Дашти Ісмаель.

Голова обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів, депутат облради Григорій Павлович подякував генералу за турботу і колосальну допомогу в питання вирішення   майбутнього волинянина Ігоря Білокурова. Слова подяки звучали також від заступника голови облради Романа Карпюка та радника В’ячеслава Рубльова. Попри те, що частина інформації наразі не розголошується, всі сторони сподіваються на позитивний результат   дипломатичної місії Дашти Ісмаеля.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування