лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні відбувся фінал рекламної акції «Передплата-2018».

Цьогоріч редакція газети «Нове життя» вирішила зробити своєрідний подарунок своїм читачам, організувавши акцію серед тих, хто оформив передплату на районну газету на весь 2018 рік.

Зізнаємося чесно, не очікували, що охочих взяти у розіграші подарунків виявиться стільки охочих. Адже на адресу редакції надійшло аж 930 копій передплатних квитанцій для участі в акції! Тож сьогодні комісія, до якої увійшли працівники редакції та корифей поштової галузі району Петро Сацик, методом жеребкування визначила шістдесят щасливчиків, котрі виграли різноманітні призи. А допомога у такій відповідальній справі нам одна з найактивніших читачок районної дитячої бібліотеки Аня Дащенко із Любешова. Саме вона разом із Петром Уляновичем і витягувала щасливі номери, під якими були зареєстровані усі передплатні  купони.

Тож уже відомі імена тих жителів району, котрі стали володарями головного призу – великого мішка цукру, а також інших подарунків – продуктових та промислових товарів, електротехніки. Їхні прізвища будуть опубліковані в наступному номері газети,  а згодом – і на нашому сайті та сторінці у «Фейсбуці».

Щиро дякуємо вам, дорогі наші читачі, за довіру та любов до районної газети. А також вдячні усім добрим людям, котрі відгукнулися на наше прохання та надали спонсорську допомогу у проведенні рекламної акції. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування