лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Душевний, змістовний захід організували центральна районна бібліотека спільно з відділом культури РДА, районним Будинком культури до порівняно ще нового свята в України – Дня Гідності та Свободи.

 

Ведучі, дівчатка у вишиванках згадували історію України, події, які назавжди закарбувалися в пам’яті кожного. Звучали пісні патріотичної тематики. Поіменно згадали жителів району, котрі віддали свої життя за Україну. Мимоволі на очах присутніх у залі виступали сльози. Адже всі розуміли, якою дорогою ціною для України дається Гідність і Свобода.

Участь у заході взяли учасник АТО Олександр Дишко та сестра Героя України, Героя Небесної Сотні Тетяна Чубарик із донечкою Юлею.

Вони, а також представники влади – голова райради Петро Нагорний та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Фесик – поклали квіти до пам’ятників Героям Небесної Сотні та героям АТО. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування