квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Любешівщина масштабно та неординарно відзначила День Незалежності України.

Громада Любешівщини зібралася на відзначення іменин нашої держави. Цьогоріч свято дещо різнилося від попередніх років. Адже відбувалося урочисте віче не в центрі селища чи у парку, а біля реконструйованого пам’ятника Скорботної матері, оновлених плит загиблих воїнів-афганців та збудованих пам’ятних знаків Героям Небесної сотні, героям АТО, встановленої дошки воякам ОУН-УПА. 
…Стогне-плаче Україна, рясно скроплена кров’ю своїх відважних синів. А тому так важлива нині для неї підтримка кожного з нас, її синів і дочок, наші щирі молитви, аби нарешті настав такий довгоочікуваний мир. Тож щиро усі присутні на урочистому віче на чолі із благочинним Любешівської округи УПЦ КП митрофорним протоієреєм Юрієм Устимчуком долучилися до спільної молитви за нашу Батьківщину, за її народ, за воїнів, котрі захищають цілісність держави на Сході. 
Рознеслася над Любешовом мелодія духовного гімну країни “Боже, Україну бережи”, а потім - Державного Гімну, затріпотіло синьо-жовте полотнище. І, здавалося, долучилися до відзначення Дня Незалежності України не лише сучасники, а й герої усіх поколінь, пам’ять яких того дня вшановували. Адже нарешті у Любешові буде єдине місце, де увіковічена слава відважних синів Батьківщини, котрі в різні роки віддали свої життя на вівтар її свободи та суверенності. Про них, а також про сьогодення держави мовив у вітальному слові з нагоди найвеличнішого національного свята голова райдержадміністрації Олег Кух. 
…Вони всі різні. Жили у різні епохи, різні часи. Але об’єднані величезною любов’ю до рідної землі. Ця любов підняла їх на боротьбу, додавала сили боротися з ворогом. Окрилені цією любов’ю вони загинули. Вони – це наші краяни, котрі полягли у роки Другої світової війни, у далекому Афганістані, у вирі Революції гідності, на фронтових дорогах так званої антитерористичної операції. Їм – наша шана й вічна пам’ять. У їхню честь – реконструйовані та новозбудовані пам’ятні знаки. 
Здається, тільки недавно світ здригнувся від кривавої розправи тодішньої влади над мирними мітингувальниками у серці столиці. Цих відважних синів і дочок України нарекли Небесною сотнею. Серед них – і наш земляк Гриневич Едуард. Йому, а також усім його побратимам, віднині є пам’ятний знак. Його відкрити запросили сестру Героя України Тетяну Чубарик із донечкою Юлею. 
Чотири рази на Любешівщину приходила жахлива звістка про загибель на Сході України наших земляків – Трохимука Юрія, Пасевича Івана, Корця Романа, Хрупчика Івана. Вони – наша гордість, наш біль. У пам’ять про них – стели, на яких увіковічені імена цих відважних чоловіків. Відкрили їх рідні полеглих захисників. 
Донині не було у нашому містечку місця, де щирі патріоти могли б вшанувати пам’ять вояків ОУН-УПА. На щастя, віднині є. Пам’ятну дошку, яка возвеличує  подвиг цих бійців, надали право відкрити Валентинові Поліщуку із Любешова. 
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх, хто віддав свої життя за Україну. Щирі слова про загиблих героїв, про бажання кожного миру для України у своїй проповіді мовив благочинний Любешівського округу УПЦ митрофорний протоієрей Анатолій Шкара. 
Після цього всі присутні поклали квіти до реконструйованих та нововстановлених пам’ятних знаків і плит. Не стримували сльози рідні загиблих зеиляків,  тяжко плакала біля реконструйованої плити із зображенням свого сина мама Сергія Шуміка, який віддав життя на війні в Афганістані. А разом з ними плакали й усі...
Привітав присутніх із Днем Незалежності України Любешівський селищний голова Василь Корець. Ведучі ж влучно підсумували урочисте віче сильними словами: «Зміст державної незалежності визначаємо ми: своєю працею, інтелектуальними злетами, вірою в Україну. І співати мало “ще не вмерла”, і радіти мало, що не вмерла. Нам треба жити, щоб жила вона!»
Наталія Муха. 
 
 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування