листопада

14

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні на центральній площі селища відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора.

 

Величні, патріотичні, душевні слова про Україну, синьо-жовтий стяг мовили ведучі заходу. А голова районної ради Петро Нагорний у своєму виступі привітав усіх зі святом, зауваживши, що у всі віки українці шанували свій прапор. І нині він майорить на Сході нашої держави, де справжні патріоти оберігають її цілісність.

Право підняти Державний стяг надали випускниці Любешівського НВК Аліні Дяденчук, котра набрала із ЗНО найвищий бал по Україні. Патріотичну пісню заспівала Галина Черевко.

А опісля всі присутні змогли насолодитися неперевершеним виступом юних танцівниць із синьо-жовтими стрічками у руках.

Наталія Муха.

Фото Мирослави Струк.

Comments are now closed for this entry

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування