липня

26

Середа

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Про маленьку Іванку Дударчук зі Щитиня наше видання писало вже не раз. Систематично ми друкували реквізити, за якими можна матеріально допомогти дівчинці боротися зі страшною недугою – пухлиною головного мозку. Тож нещодавно, будучи у Щитині, ми просто не могли не провідати цю маленьку красуню.

 

Татусю, ти забув мене поцілувати… - дівчинка простягає руки до татка, котрий ледве переступив поріг дому. 
І той, із любов’ю дивлячись на свою доню, відразу ж прямує до неї, обнімає та цілує в обидві щічки. Здається, від цих поцілунків Іванка аж яснішає, а на її обличчі враз починає сяяти посмішка. 
Привід для радості – подвійний. Адже сьогодні до неї завітали однокласники разом із вчителькою. Час від часу після уроків школярі навідуються до Іванки, аби розбавити її самотність, розповісти про події, які відбуваються у їхньому класі. «Такою допитливою наша Іваночка була», - каже вчителька. «Так-так», - з посмішкою відповідає дівча і пригадує, хто із однокласників був слухняний, а хто, навпаки, непосидючий на уроках. На жаль, наразі Іванка може лише згадувати про це. Адже тривалий час у школі вже не навчається. Для колись такої розумної, кмітливої дівчинки, найкращої учениці в класі, страшний діагноз розділив життя на «до» і «після». І тепер замість метушливих, галасливих перерв Іванка з допомогою рідних лише час від часу сідає біля віконечка й дивиться на сільську вулицю або ж бавиться із папужкою, якого подарувала хрещена, чи ж  виходить надвір, аби подихати свіжим весняним повітрям. Ось тільки і тут дівчинці потрібно бути обережною. Адже численні хіміотерапії просто вбили дитячий імунітет. Тож тепер доводиться остерігатися, аби не захворіти. Навіть у лікарню проїхатися маршруткою становить неабияку небезпеку. А час від часу лікуватися таки треба… От і нещодавно двічі перебували на стаціонарі у Любешівській центральній районній лікарні. З теплотою в голосі згадує про тамтешній персонал тато Іванки. А також і про інших небайдужих людей, котрі відгукнулися на біду Дударчуків і в силу своїх можливостей допомогли. А це – колективи установ, організацій району, які перераховували кошти, аматори сцени, котрі організовували благодійні концерти, і просто милосердні незнайомці, які без розголосу, анонімно надають свою підтримку. 
Як це не прикро, а жорстока хвороба прогресує. І на боротьбу з нею щодня потрібні не лише величезні фінансові затрати, які просто непосильні звичайній сільській родині, а й неабияка сила духу та волі. Для того, аби доглядати свою крихітку, щоб щодня зігрівати її теплом посмішки і дарувати надію на щасливе майбутнє. Адже Іваночка, притулившись до улюбленої тітоньки, швидко вловлює кожне слово рідних і, коли мова заходить про її недугу, заперечливо хитає головою: «Я ж зараз уже здоровенька…» 
Дай, Боже, аби ці слова дитини, котра стільки вже настраждалася, справдилися.
Нагадаємо, що кожен може допомогти Іваночці боротися з недугою, перерахувавши кошти на рахунок, відкритий на ім’я тата дівчинки. 
Відділення «Ощадбанку», МФО 322669, код ЄДРПО 09322277, номер транзитного рахунку за операціями з платіжними картками: 29248915901. Призначення платежу: поповнення карткового рахунку №26259502357221 на ім’я Леоніда Павловича Дударчука (ІПН 2843320411).
Наталія Муха. 

Comments are now closed for this entry

Події району

Календар новин

July 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

No result...

Це цікаво

Посміхніться

No result...