квітня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Про маленьку Іванку Дударчук зі Щитиня наше видання писало вже не раз. Систематично ми друкували реквізити, за якими можна матеріально допомогти дівчинці боротися зі страшною недугою – пухлиною головного мозку. Тож нещодавно, будучи у Щитині, ми просто не могли не провідати цю маленьку красуню.

 

Татусю, ти забув мене поцілувати… - дівчинка простягає руки до татка, котрий ледве переступив поріг дому. 
І той, із любов’ю дивлячись на свою доню, відразу ж прямує до неї, обнімає та цілує в обидві щічки. Здається, від цих поцілунків Іванка аж яснішає, а на її обличчі враз починає сяяти посмішка. 
Привід для радості – подвійний. Адже сьогодні до неї завітали однокласники разом із вчителькою. Час від часу після уроків школярі навідуються до Іванки, аби розбавити її самотність, розповісти про події, які відбуваються у їхньому класі. «Такою допитливою наша Іваночка була», - каже вчителька. «Так-так», - з посмішкою відповідає дівча і пригадує, хто із однокласників був слухняний, а хто, навпаки, непосидючий на уроках. На жаль, наразі Іванка може лише згадувати про це. Адже тривалий час у школі вже не навчається. Для колись такої розумної, кмітливої дівчинки, найкращої учениці в класі, страшний діагноз розділив життя на «до» і «після». І тепер замість метушливих, галасливих перерв Іванка з допомогою рідних лише час від часу сідає біля віконечка й дивиться на сільську вулицю або ж бавиться із папужкою, якого подарувала хрещена, чи ж  виходить надвір, аби подихати свіжим весняним повітрям. Ось тільки і тут дівчинці потрібно бути обережною. Адже численні хіміотерапії просто вбили дитячий імунітет. Тож тепер доводиться остерігатися, аби не захворіти. Навіть у лікарню проїхатися маршруткою становить неабияку небезпеку. А час від часу лікуватися таки треба… От і нещодавно двічі перебували на стаціонарі у Любешівській центральній районній лікарні. З теплотою в голосі згадує про тамтешній персонал тато Іванки. А також і про інших небайдужих людей, котрі відгукнулися на біду Дударчуків і в силу своїх можливостей допомогли. А це – колективи установ, організацій району, які перераховували кошти, аматори сцени, котрі організовували благодійні концерти, і просто милосердні незнайомці, які без розголосу, анонімно надають свою підтримку. 
Як це не прикро, а жорстока хвороба прогресує. І на боротьбу з нею щодня потрібні не лише величезні фінансові затрати, які просто непосильні звичайній сільській родині, а й неабияка сила духу та волі. Для того, аби доглядати свою крихітку, щоб щодня зігрівати її теплом посмішки і дарувати надію на щасливе майбутнє. Адже Іваночка, притулившись до улюбленої тітоньки, швидко вловлює кожне слово рідних і, коли мова заходить про її недугу, заперечливо хитає головою: «Я ж зараз уже здоровенька…» 
Дай, Боже, аби ці слова дитини, котра стільки вже настраждалася, справдилися.
Нагадаємо, що кожен може допомогти Іваночці боротися з недугою, перерахувавши кошти на рахунок, відкритий на ім’я тата дівчинки. 
Відділення «Ощадбанку», МФО 322669, код ЄДРПО 09322277, номер транзитного рахунку за операціями з платіжними картками: 29248915901. Призначення платежу: поповнення карткового рахунку №26259502357221 на ім’я Леоніда Павловича Дударчука (ІПН 2843320411).
Наталія Муха. 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання