червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Велична й непересічна подія – 25-річчя Незалежності України. Порівнюючи з людським віком – це ще зовсім юність, а ось для держави – розпал зрілості. Це роки усвідомлення і самоствердження, воскресіння із забуття раніше невідомих подій національної історії та відкриття нових імен славних синів і дочок України, які віддали заради неї свої таланти і життя.

25 років… За цей час виросло покоління, для якого поняття «свобода», «демократичні цінності» - не просто терміни, а спосіб життя. Однак проголосити це – ще не означає втілити такі цінності у життя. Адже століттями Україна платила надто дорогу ціну, аби зрештою вибороти свою самостійність.
На жаль, незалежність ми змушені відстоювати і нині. Україна знову захищає свої кордони від загарбників, свою територіальну цілісність у важкому протистоянні із терористами на Сході країни, де ведуться запеклі бої і гинуть найкращі сини нашої держави. Вони відлітають янголами у небеса, а тут, на землі, їхні втрати омивають сльозами тисячі. А тому нині усі найбільше мріють про мир, про світле майбутнє нашої Батьківщини. І ми всі разом досягнемо цього. Бо ж український народ не здолати, нас жоден ворог не поставить на коліна.
Українці! Візьмімося дружно за руки. Як писав наш Батько Тарас, «об’єднаймося ж, брати мої, молю вас, благаю». Попросімо у Всевишнього, аби дав нашим захисникам силу, щоб вони якнайшвидше очистили нашу землю від ворогів і принесли усім нам довгожданий мир. А нашу славну Україну привітаймо зі славним ювілеєм! Нехай святиться ім’я її на весь світ, на всі покоління й віки!

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2016 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання