квітня

27

Четвер

Тут може бути Ваша  РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн,  внизу - 100 грн

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

У приміщенні Любешівського операційного залу ЦВПЗ «Укрпошта» відбувся традиційний День передплатника, під час якого наші краяни мали змогу  передплатити свої улюблені видання на 2017 рік, а також отримати заохочувальні подарунки.

Особам, які зараховані на військову службу із 01.07.2016 р. за контрактом до лав Збройних сил України, або членам їхній сімей (дружина, мати, батько), із районного бюджету надаватиметься одноразова грошова матеріальна допомога у розмірі 10 тисяч гривень.

Іванці Дударчук зі Щитиня всього лише 8 рочків. Але цього червня лікарі виявили у неї небезпечне захворювання - пухлину головного мозку.

Шановні аграрії району!
Незабаром у нашому районі, як і по всій Україні, розпочнуться жнива зернових культур.

У вівторок Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у депутати Верховної Ради на проміжні вибори в семи одномандатних виборчих округах 17 липня, зареєструвавши всього 376 кандидатів. По 23 округу охочих стати депутатом виявилося 19 чоловік.
Це -  Іван Вовк (самовисування), Ірина Констанкевич (Всеукраїнське об’єднання патріотів «УКРОП»), Федір Веніславський (самовисування), Олександр Пирожик (Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), Сергій Була (Радикальна партія Олега Ляшка), Володимир Демчук (політична партія «Україна славетна»), Людмила Кирда (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), Олександр Кононович (самовисування), Юрій Кулачек (Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Любов Балицька (самовисування), Ольга Зирянова (партія «Солідарність жінок України»), Валентина Малькова (самовисування), Олександр Орел (самовисування), Ігор Рицко (самовисування), Максим Богун (самовисування), Наталія Германюк (самовисування), Віталій Клопотовський (самовисування), Тетяна Лишневець (політична партія «Громадський рух «Народний контроль») та Валерій Нікітченко (самовисування).

Вона ось уже більше тижня дислокується на землях Бихівської сільської ради, поблизу с. Хутомир.
Ще від минулої п’ятниці до редакції нашої газети почали звертатися люди, стурбовані появою біля Хутомира військових зі зброєю у руках. Стривожені ситуацією, в якій нині перебуває Україна, селяни переживали, чи, бува, не загострюється вона і в районі.

Івану Степановичу Матюку із с. Селісок – усього п’ятдесят. Але тяжка недуга серця може раптово обірвати його життя. Операція вкрай необхідна, адже без цього лікарі не дають шансів на одужання.
Провести операцію зголосилися у Київському інституті серця. Однак до 24 червня сім’я хворого має назбирати 45 тисяч гривень. Лишень у такому випадку зроблять хірургічне втручання.
Тому щиро закликаємо усіх краян проявити милосердя та допомогти нашому земляку одужати.
Кошти можна перераховувати на номер картки на ім’я Матюка Івана Степановича 5167490029483782 (Ощадбанк).
Телефон дружини хворого – 095-5215762.

Як завжди, багатою є редакційна пошта на ваші листи, дописи, шановні читачі. Ось і станом на середу, 27 квітня, у книзі реєстрації вхідної кореспонденції позначка сягнула понад 1400. А це - не лише ваші заявки на платні публікації, а й розповіді про людей, новини нашого краю.

Ваша Реклама

Події району

Календар новин

April 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...