червня

23

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Про маленьку Іванку Дударчук зі Щитиня наше видання писало вже не раз. Систематично ми друкували реквізити, за якими можна матеріально допомогти дівчинці боротися зі страшною недугою – пухлиною головного мозку. Тож нещодавно, будучи у Щитині, ми просто не могли не провідати цю маленьку красуню.

У вівторок Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у депутати Верховної Ради на проміжні вибори в семи одномандатних виборчих округах 17 липня, зареєструвавши всього 376 кандидатів. По 23 округу охочих стати депутатом виявилося 19 чоловік.
Це -  Іван Вовк (самовисування), Ірина Констанкевич (Всеукраїнське об’єднання патріотів «УКРОП»), Федір Веніславський (самовисування), Олександр Пирожик (Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), Сергій Була (Радикальна партія Олега Ляшка), Володимир Демчук (політична партія «Україна славетна»), Людмила Кирда (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), Олександр Кононович (самовисування), Юрій Кулачек (Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Любов Балицька (самовисування), Ольга Зирянова (партія «Солідарність жінок України»), Валентина Малькова (самовисування), Олександр Орел (самовисування), Ігор Рицко (самовисування), Максим Богун (самовисування), Наталія Германюк (самовисування), Віталій Клопотовський (самовисування), Тетяна Лишневець (політична партія «Громадський рух «Народний контроль») та Валерій Нікітченко (самовисування).

Вона ось уже більше тижня дислокується на землях Бихівської сільської ради, поблизу с. Хутомир.
Ще від минулої п’ятниці до редакції нашої газети почали звертатися люди, стурбовані появою біля Хутомира військових зі зброєю у руках. Стривожені ситуацією, в якій нині перебуває Україна, селяни переживали, чи, бува, не загострюється вона і в районі.

Івану Степановичу Матюку із с. Селісок – усього п’ятдесят. Але тяжка недуга серця може раптово обірвати його життя. Операція вкрай необхідна, адже без цього лікарі не дають шансів на одужання.
Провести операцію зголосилися у Київському інституті серця. Однак до 24 червня сім’я хворого має назбирати 45 тисяч гривень. Лишень у такому випадку зроблять хірургічне втручання.
Тому щиро закликаємо усіх краян проявити милосердя та допомогти нашому земляку одужати.
Кошти можна перераховувати на номер картки на ім’я Матюка Івана Степановича 5167490029483782 (Ощадбанк).
Телефон дружини хворого – 095-5215762.

Як завжди, багатою є редакційна пошта на ваші листи, дописи, шановні читачі. Ось і станом на середу, 27 квітня, у книзі реєстрації вхідної кореспонденції позначка сягнула понад 1400. А це - не лише ваші заявки на платні публікації, а й розповіді про людей, новини нашого краю.

Події району

Календар новин

June 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...