лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Щороку наприкінці липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. З нагоди цієї дати в актовій залі Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся «круглий стіл», повідомляє відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату РДА.

 

Участь у заході взяли начальник відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату РДА Василь Бурдак, головні спеціалісти служби у справах дітей РДА Анатолій Токар та Оксана Демих, начальник відділу з питань трудових відносин та сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталій Білець, начальник Любешівського бюро правової допомоги Едуард Гречко та начальник Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук

Відкриваючи засідання, начальник відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та інформаційних технологій райдержадміністрації Василь Бурдак зазначив: «Торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем. Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування».

Віталій Білець, начальник відділу з питань трудових відносин та сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації, зауважив, що від торгівлі людьми може постраждати будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Статистика надання допомоги постраждалим особам в Україні свідчить, що чоловіки і жінки становлять приблизно однакову кількість серед постраждалих; 10% постраждалих – діти, які є особливо вразливою та незахищеною групою.

Під час «круглого столу» було акцентовано, що Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення для торгівлі людьми. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) понад 120 тис. українців постраждали від різних форм торгівлі людьми за кордоном з 1991 року. Найбільш уразливою категорією до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, жінки та молоді люди, які шукають роботу.

На завершення начальник Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук зазначила, що сьогоднішня зустріч мала на меті донести до слухачів інформацію про торгівлю людьми, дітьми, зовнішні та внутрішні причини виникнення даної проблеми; про те, які права порушуються в ситуації торгівлі людьми, як захистити себе від шахрайства та не потрапити до рук торгівців людьми, сформувати навички безпечної поведінки, обачності та спостережливості.

Серед учасників «круглого столу» було розповсюджено інформаційні матеріали щодо протидії торгівлі людьми та телефони «гарячих ліній».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування