травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Суд звільнив особу від адміністративної відповідальності у зв’язку з відсутністю складу правопорушення.

 

Наприкінці лютого до Любешівського районного суду надійшов адміністративний матеріал відносно громадянина К., згідно з яким останній притягується до адміністративної відповідальності за те, що 11 лютого 2018 року о 01 год. 20 хв. в селі Б. керував мотоциклом у стані алкогольного сп’яніння (огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку проводився у приймальному відділенні Любешівської ЦРЛ). Відповідно до положень ст. 266 КУпАП, огляд водіїв на стан сп’яніння проводиться працівником поліції, з використанням спеціальної техніки, у присутності двох свідків. А огляд на стан сп’яніння у закладах охорони здоров’я може бути проведений у виключних випадках: коли водій не згоден із проведенням огляду поліцейським, із використанням спеціальної техніки на місці, або ж із його результатами, у присутності двох понятих. Згідно із ч. 5 ст. 266 КУпАП, огляд особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, проведений із порушенням цієї статті, вважається недійсним. У результаті судом встановлено, що зазначені в протоколі про адміністративне правопорушення свідки Я. та П. не були присутні на місці зупинки транспортного засобу, а також під час пропозиції К. поліцейськими пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою технічних засобів та під час проходження огляду в медичному закладі. Окрім того, було застосовано адміністративне затримання К. до проведення огляду на стан сп’яніння та порушено право на захист. У протоколі про адміністративне затримання вказано неправдиві відомості щодо часу затримання, також у цьому протоколі відсутній час звільнення К. А в письмових поясненнях свідків вказано, що затриманий відмовився від дачі пояснень та підписів у протоколах про адміністративне правопорушення і про затримання, хоча у протоколі про адміністративне правопорушення пояснення та підпис К. наявні. Відповідно до ст. 62 Конституції України, обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

Таким чином постановою суду від 25.04.2018 року провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина К. за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративне правопорушення закрито - за відсутністю складу адміністративного правопорушення в його діях.

Прес-служба Любешівського районного суду.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування