червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

П’ятого червня з робочим візитом у районі побував перший заступник голови Волинської обласної ради та провів особистий прийом громадян.

Місцеві жителі зверталися до посадовця в основному з питаннями, що стосуються електрифікації житлових масивів, матеріальної допомоги на лікування, виділення земельних ділянок учасникам АТО, незадовільного стану доріг та ін., повідомляє прес-служба Любешівської райради. На деякі з порушених проблем Олександр Веніамінович відразу давав роз’яснення, ті, які потребують додаткового вивчення та вирішення компетентними органами, взяв під особистий контроль.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування