березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Депутат Любешівської районної ради Микола Філюк, котрий завжди є активним на кожному засіданні комісії чи сесії, вирішив більше не представляти інтереси своїх виборців у любешівському парламенті.

Принаймні, це засвідчував проект рішення сесії на сайті райради «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Філюка М.Я.». Згідно із цим документом, депутати мали взяти до уваги відповідну заяву депутата Миколи Філюка та достроково припинити його повноваження у зв’язку із зверненням з особистою заявою.

Однак Микола Якович змінив свої плани. І, як стало відомо редакції, написав іншу заяву – про відкликання попередньої. Таким чином він і надалі є депутатом Любешівської районної ради сьомого скликання.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування