квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Саме такий висновок напрошується, коли мова йде про питання, яке розглядалося на засіданні постійної гуманітарної комісії селищної ради, а сьогодні було винесене і на сесію, - «Про безоплатну передачу майна філії «Хоцунська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» ОНЗ «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Любешівської районної ради з комунальної власності Любешівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища Любешівського району. Щоправда, на сесії його зняли із порядку денного.

 Якщо простими словами, то депутати ОТГ голосували за передачу майна навчального закладу с. Хоцунь назад у власність району. Логічно, що перше запитання, яке виникне в кожного читача: чому це все знову відбувається?

А ситуація наступна: Хоцунська та Шлапанська школи - філії опорного навчального закладу с. Люб’язь, котрий, у свою чергу, має статус юридичної особи. Це означає, що філія не є самостійним загальноосвітнім навчальним закладом з юридичного аспекту, а частиною опорного. Тож після передачі майна Хоцунської школи в комунальну власність ОТГ (котра, до речі, свого часу і була ініціатором такої процедури), заклад стикнувся із рядом проблем. Зокрема, як повідомив начальник відділу освіти управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Василь Кух, вони виникають, до прикладу: у прийнятті/звільненні працівників школи, списанні палива, оплати за енергоносії тощо. У свою чергу, директор ЗОШ с. Хоцунь Анатолій Герель зазначив:

«Якщо це рішення не підтримати, то нам доведеться ставати юридичною особою. А це займає не менше двох місяців».

Отож депутати селищної ради на комісії «віддали» Хоцунську школу назад у районну комунальну власність. А загалом селищна рада вирішила доопрацювати це питання, вивчити громадську думку. А вже далі ухвалювати остаточне рішення. Якщо ж  усе-таки депутати проголосують за передачу майна цієї установи  у районну комунальну власність, далі – справа за районною радою, котра на черговій сесії має прийняти рішення щодо прийняття/неприйняття назад у власність вищезгаданої школи.

На це голова районної ради Петро Нагорний у телефонній розмові лаконічно висловив свою позицію:

“Я переконаний: не можна рухатися “туди-сюди”. Але остаточне рішення будуть приймати депутати на сесії районної ради”. 

На фото: ось такий проект рішення з цього питання розміщений на сайті ОТГ.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування