квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

За це проголосували депутати Любешівської районної ради на черговій двадцять восьмій сесії, не підтримавши безоплатну передачу юридичної особи та майна Любешівської ЦРЛ зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.

 Перед присутніми виступив радник Волинського центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Матвіюк, який закликав депутатів бути виваженими у своєму рішенні. Наголосив на доцільності проведення автоматизації медичного закладу саме в нинішньому році.

«Тому я закликаю вас відкинути усі амбіції, зважити свої можливості й ухвалити правильне рішення. Якщо ви берете на себе відповідальність, що до кінця року проведете перетворення ЦРЛ у некомерційне комунальне підприємство, то ухвалюйте відповідне рішення і здійснюйте цю процедуру. Якщо ж вважаєте, що з тих чи інших причин це може не відбутися, краще передати лікарню Любешівській селищній раді, котра проведе реорганізацію», - звернувся до депутатів пан Анатолій.

Заступник очільника представницького органу влади Любешівщини Марія Чикида, як представник від нашого району до Ковельського госпітального округу, повідомила, що напередодні сесії разом із головним лікарем ЦРЛ вони їздили до керівника госпітального округу, де дізналися, що наразі на державному рівні немає зрушень у діяльності госпітальних округів. Тому й невідомо, який статус матиме наша ЦРЛ.

Селищний голова Олег Кух звернувся до депутатів із проханням підтримати процес передачі ЦРЛ, так як вони уже мають досвід такої реорганізації по Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Торкнулися на сесії і питання фінансування центральної районної лікарні, зокрема, участі у цьому селищної ради. За інформацією фінвідділу РДА, від ОТГ на фінансування ЦРЛ надходили лише кошти субвенції з держбюджету, а не з місцевого. Натомість очільник громади переконував:селищна рада виділила на фінансування райлікарні в межах 800 тис. грн.

Цитували керівники самоврядних органів Петро Нагорний та Олег Кух і розпорядження голови Волинської ОДА №597 «Про організацію складання проектів місцевих бюджетів». Щоправда, кожен – вигідними для себе частинами. А загалом пункт, який особливо стосується нас, у цьому документі звучить: «…протягом жовтня цього року спільно з галузевими структурними підрозділами облдержадміністрації провести консультації з керівниками органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад щодо максимальної передачі на утримання з відповідних бюджетів районних установ, які розташовані на території громад, та співфінансування з відповідних бюджетів районних закладів, які надають послуги жителям громад». Іншими словами, - це потрібно робити у злагодженій співпраці усіх задіяних сторін…

У результаті ж голосування, до якого приступили після обговорення, депутати Любешівської районної ради більшістю голосів не підтримали проект рішення про безоплатну передачу юридичної особи Любешівської центральної районної лікарні у комунальну власність селищної ради.

Таким чином ЦРЛ залишиться районною комунальною установою, адже, зрештою, як зауважив голова райради Петро Нагорний, адміністративно-територіальна реформа в Україні ще не відбулася, Любешівський район існує. А Любешівська об’єднана територіальна громада знаходиться у його складі, а не поза межами.

Натомість одноголосно було ухвалено рішення про реорганізацію Любешівської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради. «Я наголошую вам на відповідальності, яку поклали на вас депутати. Думаю, ви це добре розумієте», - звернувся до керівника ЦРЛ Петро Нагорний.

Фото із сайту Любешівської районної ради.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування