лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні на засіданні чергової двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання депутати проголосували за обрання заступником голови парламенту Любешівщини Марію Чикиду.

 

Кандидатуру Марії Тимофіївни вніс на розгляд депутатів, згідно із законодавством, голова райради Петро Нагорний. Щоправда, ще при затвердженні порядку денного Микола Філюк вніс пропозицію виключити всі питання, що стосуються обрання заступника. Так як, на його думку, ця посада наразі не потрібна. Депутатська більшість не підтримала свого колегу. На засіданні сесії були присутні 28 депутатів із 34. Бюлетені для таємного голосування за заступника голови Любешівської районної ради взяли 18 районних обранців. Усі вони одноголосно підтримали кандидатуру Марії Чикиди на цю посаду. До слова, не брали участь у голосуванні представники депутатських фракцій Українське об’єднання патріотів «УКРОП» та  Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування