лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні відбулося засідання позачергової третьої сесії Любешівської селищної ради, а також безпосередньо перед цим – спільне засідання постійних комісій – бюджетної та з питань депутатської діяльності.

 

Основною причиною скликання позачергової сесії, як зазначив селищний голова Олег Кух, є затвердження передавальних актів усього майна та активів сільських рад селищній. Це – досить відповідальний момент при створенні ОТГ. Адже після цього сільські ради будуть ліквідовані. Також на сесії розглянули ще чимало організаційних питань – затвердження Положень про відділи селищної ради, переведення заступників голови Миколи Колядюка та Ольги Мартинчук на посади завідувачів відділів. Окрім того, депутати розглянули аж 49 питань земельної сфери. А на самому початку засідання сесії селищний голова Олег Кух зачитав інформацію про створення ще двох депутатських фракцій – Агарної партії України та ВО «Батьківщина», а також депутатські запити. Їх виявилося досить чимало: про підвезення дітей до школи, автобусного сполучення, розчищення меліоративних каналів, реконструкція вуличного освітлення, відновлення м’ясо-молочного павільйону на селищному ринку, засоби примусового зменшення швидкості та аж два – про вжиття заходів щодо зменшення безпритульних собак на вулицях містечка.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування