травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні відбулося засідання позачергової двадцятої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання, а також постійної комісії райради з бюджетних питань.

 

В основному депутати розглядали зміни до різних діючих програм, аби безперебійно завершити роботу усіх галузей у нинішньому році. А також ділили кошти від перевиконання районного бюджету -  понад 1 млн. 390 тис. грн. Серед напрямків, на які спрямовуватиметься ця сума, -  і придбання  комплектів комп’ютерної техніки для центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги. Нагадаємо, дещо раніше на засіданні гуманітарної комісії райради, яке відбулося на базі ЦРЛ, йшлося про неналагоджену роботу цифрового флюорографа через незабезпеченість комп’ютерами лікарів.

А вже наступної п’ятниці відбудеться засідання відразу двох сесії – Любешівської селищної ради та Любешівської районної ради. Тоді ж депутати обох рівнів розглядатимуть бюджети на наступний рік. Адже після створення ОТГ на Любешівщину чекають вагомі зміни у бюджетному аспекті. Зокрема, насамперед це стосується районної скарбниці, з якої першочергово, за словами очільника найвищого представницького органу краю Петра Нагорного, спрямовуватимуться кошти на захищені статті  та на утримання комунальних підприємств району. А тому наполегливо потрібно буде працювати та вкотре обдумувати свої рішення тим сільським головам, ради яких не увійшли до нової ОТГ. Адже відтепер певною мірою вони муситимуть взяти на свої плечі й утримання установ, які є на їхній території. «А ось головам Люб’язя й Дольська я раджу прискорити свої дії й «проситися» приєднатися до Любешівської ОТГ. Адже місцеве населення до нас ходить на прийом і просить «надавити» на сільських голів у цьому плані. Ми такого робити не маємо права. Але думку людей ви, шановні голови, маєте враховувати», - звернувся Петро Никонович до присутніх у залі керівників вищезгаданих сільрад. А також критично висловився щодо можливості створення ОТГ на базі Великоглушанської, Малоглушанської та Щитинської сільрад, охарактеризувавши свою позицію досить лаконічно: «Я – проти».

 Наталія Муха. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування