травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Її друге пленарне засідання відбулося сьогодні і тривало три години. Це при тому, що на порядок денний виносилося аж 56 питань!

 

На десяту годину із 34 депутатів зареєструвалися 27. Щоправда, ще троє один за одним підійшли пізніше (мабуть, новообранці поки що не звикли до депутатської дисципліни). Олег Іванович повідомив присутнім про утворення депутатської фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» у складі шести осіб.

Цього разу, на відміну від першого пленарного засідання першої сесії, депутати були аж надто активними у своїх запитаннях і запитах, озвучення яких затягнулося. Тож навіть самі депутати почали пропонувати колегам змінити форму роботи – подавати свої звернення завчасно.

Далі ж робота сесії значно пришвидшилася. Затвердили депутати  ще одного заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – за пропозицією Олега Куха, ним став Микола Колядюк, відомий на Любешівщині як багаторічний керівник земельного відділу. Певне обговорення викликали у депутатів питання щодо затвердження Положення про преміювання працівників Любешівської селищної ради, оплату праці селищного голову, його заступників, секретаря та керуючого справами. Які ще питання розглядали депутати та які запити озвучували, читайте у суботньому номері газети.

Наталія Муха.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування