травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У вівторок, 28 листопада, дещо у незвичному форматі вібулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань. Проходило воно в актовому залі Любешівської поліклініки.

 

На засіданні йшла мова про аналіз роботи цифрового рентген-апарату за ІІІ квартал 2017 року. Адже, виявляється, це сучасне обладнання наразі практично «стоїть без роботи».  Заслухавши інформацію головного лікаря Богдана Іваніва та шляхом емоційного обговорення, комісія прийняла відповідне рішення. Яке саме, читайте у суботньому номері газети.

Крім того, на засіданні розглянули й інші питання, зокрема, аналіз роботи стоматологічного відділення за ІІІ квартал нинішнього року та налагодження співпраці між головними лікарями Любешівської ЦРЛ та ЦПМСД щодо забезпечення фінансування клініко-діагностичної лабораторії.  

На завершення засідання Богдан Іванів мав доповісти виїзній комісії про свою робочу поїздку для вивчення досвіду Ратнівської районної лікарні з  надання платних соціальних послуг, що йому рекомендували зробити ще 15 червня. Але ще до цього часу він це не зробив. Що саме відповів головний лікар ЦРЛ та про інші гострі й емоційні дискусії засідання гуманітарної комісії зможете прочитати на шпальтах «Нового життя» уже цієї суботи.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування