березня

21

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У вівторок відбулося засідання позачергової дев’ятнадцятої сесії Любешівської районної ради. Того ж дня засідали постійні комісії – бюджетна та гуманітарна.

 

Нарешті у район завітав представник Служби автомобільних доріг області, якого так чекали депутати. Адже на минулому засіданні сесії навіть рекомендували голові райради звернутися до головного дорожника України, аби посприяв візиту його підлеглих з обласного центру на Любешівщину. І ось нарешті за районною трибуною був заступник начальника з експлуатаційного утримання автодоріг Служби автомобільних доріг у Волинській області Юрій Ришкевич. Тому й не дивно, що там стояти йому довелося більше години, адже присутні у залі буквально засипали Юрія Володимировича запитаннями. І всі стосувалися ремонту доріг на Любешівщині: до Березної Волі, Лобни, Хоцуня, автошляхів Любешів-Камінь-Каширський (через Велику Глушу), Залухів-Мала Глуша… Висловлювали депутати і чимало цікавих думок щодо роботи дорожніх служб у районі. Наприклад, Павло Беденюк цікавився можливістю будівництва концесійних доріг, а Василь Мокич озвучив пропозицію спорудження у нас асфальтного заводу. Помічник народного депутата Ірини Констанкевич Сергій Неймарк запитав представника з області про якість ремонту дороги до с. Судча, так як, на його думку, вона є незадовільною. На це Юрій Ришкевич повідомив, що всі технічні вимоги підрядник виконав. Загалом депутати звернулися до Юрія Володимировича з проханням більшу увагу приділяти Любешівському району щодо ремонтів та утримання доріг. 
Інші питання, які виносилися на сесію, не викликали такого жвавого обговорення і приймалися одноголосно. Щоправда, члени постійних комісій, засідання яких відбулося перед сесією, прослухали детальну інформацію заступника начальника – начальника бюджетного відділу управління фінансів Наталії Пасевич про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. №12/13 «Про районний бюджет на 2017 рік».
Також депутати, як завжди, були активні у своїх запитах. Цього разу Валентина Борисюк цікавилася можливістю проведення ремонту дороги між Биховом і Залаззям, Ольга Кух – грейдеруванням дороги Селісок-Пожіг. Павло Беденюк озвучив проблему негативного інтернет-зв’язку  в сільських амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Тамара Коренчук і  Микола Філюк зробили спільний запит щодо господарської діяльності ДП «Любешівське ЛМГ» на території району. Ніна Мартинюк повідомила про “пізню” доставку кореспонденції до с. Ветли поштовою службою. 
Наталія Муха.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування