жовтня

18

Середа

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У вівторок відбулося засідання позачергової дев’ятнадцятої сесії Любешівської районної ради. Того ж дня засідали постійні комісії – бюджетна та гуманітарна.

Сьогодні відбулося засідання чергової  сесії Любешівської районної ради сьомого скликання.

За кілька хвилин до десятої, а в сесійній залі районної ради – ніде яблуку впасти. Такого велелюддя на сесії давненько уже не було. Не дивно – має відбутися звіт народного депутата Ірини Констанкевич, тож серед присутніх можна побачити не лише депутатів, сільських голів, а й директорів та вчителів шкіл району, пересічних жителів Любешівщини. Щоправда, фігурують серед них саме представники тієї політичної сили, яку і представляє Ірина Мирославівна.

Такого в історії Любешівської районної ради давненько не було: за одне рішення депутати голосували аж тричі, поки нарешті на табло висвітлилася необхідна кількість «за». Це й не дивно – ішлося ж про загрозу зриву роботи галузей освіти, культури, медицини.

На черговій шістнадцятій сесії Любешівської районної ради двадцять питань депутати розглянули менш як за годину. Все тому, що, як уже традиційно, їх детально обговорювали на засіданнях постійних комісій райради. А ще, жартували присутні у залі засідання, участь у сесії не брав найактивніший депутат Микола Філюк.

Саме так коротко можна охарактеризувати засідання позачергової п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке відбулося у четвер.

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання