червня

23

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Саме так коротко можна охарактеризувати засідання позачергової п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке відбулося у четвер.

Відбулася чергова тринадцята сесія районної ради сьомого скликання. На розгляд виносилося близько сорока питань. Так як попередньо вони обговорювалися, аналізувалися на засіданнях постійних комісій районної ради, то більшість розглядалися й рішення по них приймалися оперативно, хоча і з урахуванням доповнень чи зауважень.

Відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань у музей Партизанської слави с. Лобна за участю голови райради Петра Нагорного, його заступника Ольги Кух та начальника відділу культури РДА Ольги Гарманюк.

День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Депутатський корпус Любешівської районної ради налічує їх 34, діє чотири профільні постійні комісії, до складу яких входять представники різних політичних партій. Напередодні свята своє бачення діяльності органів місцевого самоврядування озвучили очільники цих комісій.

Саме такі слова доводилося чути від більшості очільників громад, які ось уже рік працюють на цих посадах. Їх можна назвати «новачками» у галузі місцевого самоврядування, адже були вперше обрані торік у владні щаблі. Хоча дехто з них має практику в даній сфері: двоє в попередніх каденціях уже працювали сільськими головами, ще декілька трудилися секретарями сільських рад.

Відбулися засідання постійних комісій та позачергової сьомої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання.
Так як часові рамки були обмежені, комісії працювали спільно. Зокрема, у кабінеті голови райради проводилося спільне засідання постійних комісій з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю та з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму. А в актовому залі райради - з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з гуманітарних питань.

У вівторок відбулося засідання чергової п’ятої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання. У зв’язку із набранням чинності Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», у сесійній залі рішення віднині приймаються відкритим поіменним голосуванням. Над забезпеченням даного процесу працювала лічильна комісія у складі працівників виконавчого апарату райради, на яку покладені ці функції до придбання системи поіменного голосування. Тож, зважаючи на таке нововведення, депутати намагалися працювати оперативно. Тим більше, що фактично всі питання детально розглядалися на засіданнях постійних комісій. Тому їхнє обговорення на сесії носило характер «запитання-відповіді».

Події району

Календар новин

June 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...