травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Адже долати його треба або самотужки, піднімаючись на другий поверх, або шукати людей, котрі на носилках віднесуть у це відділення.

 

Цю проблему у телефонному дзвінку до редакції порушили жителі району, котрі безпосередньо із нею зіткнулися. Ці люди переконані: якби механізм транспортування хворих із приймального відділення до відділення анестезіології  із палатами інтенсивної терапії був налагоджений, їхнього рідного вдалося би врятувати. Натомість коли реанімобіль доставив його до приймального відділення, пройшла година, аж поки його почали лікувати у реанімації. Адже рідним довелося довгенько побігати по аптеках у пошуках необхідних ліків, а потім ще й шукати людей, котрі зголосилися віднести хворого на другий поверх. А в таких ситуація, переконані люди, важлива кожна хвилина.

Те, що проблема таки є, підтвердили й інші жителі району, з котрими поспілкувалися журналісти та які попросили не називати їхніх прізвищ. Наприклад, одні з них розповіли, що для транспортування хворого до реанімаційного відділення шукали по Любешову знайомих. Інші для цього по допомогу зверталися до кочегарів районної лікарні. А ще, кажуть люди, навіть бувають випадки, що хворий, у якого була підозра на інсульт, сам змушений був підніматися східцями на другий поверх!

Підтвердив проблему і сам головний лікар ЦРЛ Богдан Іванів. У відповіді на інформаційний запит він повідомив:

Транспортування хворих із приймального відділення у відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії має здійснювати медичний персонал приймального відділення. А це жінки. У штаті приймального відділення не передбачені працівники для транспортування хворих. Тому доводиться додатково залучати інший персонал закладу для перенесення пацієнтів на ношах, зокрема водіїв санітарного транспорту, медичний персонал інших відділень, персонал господарської частини та родичів пацієнтів, яких транспортують.

У результаті ж втрачається час, якого у деяких хворих, на жаль, немає…

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування