квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Уже й вересень на носі, а спортивний зал Седлищенської школи не добудований. Виявляється, причина цьому – те, що хтось у владних кабінетах столиці не дописав одиничку у назві навчального закладу. Замість «І-ІІІ ступеня» вказав «І-ІІ». Про це стало відомо під час засідання сесії районної ради, коли депутат Валерій Андрушкевич вкотре порушив проблему незавершеного спорудження спортзалу.

 Здача об’єкта планувалася у минулому році. Однак цього не відбулося, і кошти не були використані через об’єктивні причини, запевнили у відділі освіти, молоді та спорту Любешівської РДА. Планувалося продовження робіт цьогоріч.  Відповідно до розпорядження КМУ від 11 липня 2018 року №479-р, уже й кошти були виділені. Але ось використати їх не можна. Все тому, що у документі вказано: «…кошти у сумі 1790,507 тис. грн. (за рахунок залишку коштів спеціального фонду станом на 1 січня 2018 р.) – загальноосвітня школа І-ІІ ст. в с.  Седлище Любешівського району – реконструкція з добудовою спортивної зали».

У той же час Седлищенський навчальний заклад є першого-третього ступенів, мало би бути зазначено: «Реконструкція з добудовою спортивної зали для існуючої ЗОШ І-ІІІ ступеня в с. Седлище Любешівського району Волинської області».

Здавалося би, дрібниця. Але вона не дозволяє казначейській службі спрямовувати кошти на цей об’єкт. Зміна ж назви може відбутися лишень відповідним документом Кабінету Міністрів України. Клопотання про це зробив  відділ освіти, молоді та спорту Любешівської РДА. Тож залишається лишень чекати, що зрештою в Уряді виправлять цю помилку.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування