травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У Любешів невдовзі можуть приїхати спеціалісти КП «Ласка» з Луцька, аби відловити бродячих псів. Про це повідомив очільник громади Олег Кух під час засідання позачергової сесії Любешівської селищної ради.

 

Те, що проблема собачих зграй, актуальна, засвідчують численні коментарі на сторінці нашої газети у мережі «Фейсбук». Турбує вона і депутатів. Ось, наприклад, на позачергову сесію Любешівської селищної ради надійшло відразу два депутатські запити, які стосуються цього питання, - від Сергія Неймарка та Юрія Боснюка. Вони звернулися  до селищного голови з проханням вжити всіх необхідних засобів для ліквідації цієї проблеми, зокрема й віднайти у бюджеті кошти для оплати послуг із відлову псів спеціалізованими службами. На це очільник громади Олег Кух повідомив, що мав розмову із керівництвом спеціалізованого підприємства, яке займається відловом бродячих собак. У результаті було досягнуто домовленості, що, незважаючи на досить насичений графік, спеціалісти з обласного центру все-таки навідаються у Любешів. Нагадаємо, відлов однієї собаки для селищного бюджету обійдеться приблизно у вісімсот гривень. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування