липня

23

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Днями до редакції надійшов лист від жительки с. Седлище Надії Капець із проханням на сторінках газети надати роз’яснення від спеціалістів щодо безпечності для людей продукції, котру продають на любешівському ринку. Зокрема, дописувачку цікавить конкретний продавець - Анатолій Демидович, чиї, як пише жінка, «плантації помідорів ростуть біля автобусної зупинки в Нових Березичах”, і вона неодноразово спостерігала їх численний обробіток.

 

"Що стосується продукції рослинного та варинного походження, котра реалізовується на території ринку, то їхня якість контролюється. У кожного громадянина, який торгує на ринку,  проводиться відбір зразків продукції на перевірку вмісту нітратів. У Анатолія Демидовича теж щосуботи відбирали зразки продукції для досліджень. Так, минулої суботи, 16 вересня, у помідорах, котрі він реалізовував, вміст нітратів становив 42,0 мг/кг при нормі 150 мг/кг, у огірках – 50,5 мг/кг при нормі 150-200 мг/кг у ґрунтовому овочі. Попередньої суботи брали в Анатолія Демидовича на дослідження перець, вміст нітратів у ньому становив 48,3 мг/кг при нормі 200 мг/кг, в цибулі ріпчастій – 30,4 мг/кг при нормі 80, не було перевищено допустимого рівня нітратів і в огірках (49,3 мг/кг) та помідорах (40,1 мг/кг). Усі показники записуються у журнал ветеринарно-санітарної експертизи рослинної продукції. У рослинній продукції цього продавця всі показники на вміст нітратів не перевищували допустимого рівня", - повідомила редакції Галина Котисько, 
провідний лікар з ветеринарно-санітарної експертизи Любешівської лікарні ветмедицини.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання