липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Таке побоювання висловив на засіданні постійної комісії районної ради з гуманітарних питань депутат райради, старший фельдшер Любешівського відділення екстреної медичної допомоги Юрій Черевко. За його словами, це цілком імовірно, адже наразі у них безперебійно працює лише один спецавтомобіль. 

 

Загалом у районному відділенні ЕМД є три автомобілі «швидкої» у Любешові та один – у Великій Глуші. Зазвичай два з любешівських  пе-ребувають на чергуванні, один знаходиться в резерві. Ось тільки той, що декілька років тому був подарований фондом Ігоря Єремеєва, уже три місяці ремонтують. «Газелька», яку зняли з резерву, теж вийшла з ладу. Відповідно, залишився лише один справний спецавтомобіль. «Аби хоча б якось вийти із ситуації, днями буквально о першій годині ночі так би мовити «позичили» автомобіль у Камінь-Каширському районі, котрий в них був у резерві. Але ж усім відомо: чуже – не своє. Довго користуватися ним навряд чи нам дозволять. Адже і в них може вийти техніка з ладу. Тоді відразу доведеться повертати. Великоглушанській «швидкій» - уже п’ятнадцять років. Тож вона також ледве «дихає». Відповідно, спрямовуємо найновіший «Пежо» на нагальні виклики, аби бути впевненими у тому, що техніка не підведе», - поділився наболілим старший фельдшер районного відділення екстреної медичної допомоги Юрій Черевко. 
Про цю проблему читайте в суботньому номері газети.
Наталія Муха.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання