липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Цієї середи в приміщенні Дольської сільської ради відбулося засідання «круглого стола» депутатів та очільників Дольської та Люб’язівської сільських рад. Збиралися вони, аби обговорити наболіле питання створення ОТГ, котре неодноразово порушувалося на сторінках нашого видання. Та й і під час прийомного дня газети, який проводили журналісти напередодні в Люб’язі, також наголошувалося на цьому.
Відкрив зібрання очільник Дольської сільради Ігор Кузьмич, котрий наголосив, що як представники місцевої влади вони мають добровільно, а не під тиском з боку кого б то не було, визначитися, як бути в подальшому їхнім громадам, що казати людям на зборах селян. Адже справа об’єднання – відповідальна, стосується не окремої групи, а спільного майбутнього громад. Також зазначив: об’єднання не уникнути, але часу до завершення адмінреформи не так і багато залишилося. Інша справа – треба визначитися, до якої ОТГ іти. Принагідно Ігор Васильович повідомив, що в Україні діє близько 30 територіальних громад, створених із двох сільських рад, є такі й на Волині. 
Про що домовилися депутати під час зустрічі, читайте в останньому номері газети.
Тамара Урядова.
 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання