липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Проблема пасажирських перевезень у нашому районі зовсім не нова. І один із основних аспектів цієї болючої теми - відсутність сполучення з невеликими, їх ще називають «забитими», селами. Адже жоден перевізник не хоче брати на себе нерентабельні маршрути, де і виручки не отримаєш, і дороги знаходяться майже в аварійному стані, через що досить часто виходять з ладу транспортні засоби, а їх ремонт же дорого коштує. Одним словом, цілий «букет» причин для відмови у перевезенні. З одного боку, цілком логічно, що збитковий маршрут, який  аж ніяк не вигідний для перевізників, нікому непотрібний, а з іншого – у тих селах живуть люди, котрі взагалі не мають чим добиратися до райцентру, аби вирішити власні важливі справи: чи то в лікарню, чи в банк, чи в Пенсійний фонд. 
Тож редакція вирішила поцікавитися думкою щодо цього головного спеціаліста 
відділу інвестицій та інфраструктури  РДА Ігоря Комар-Стаховського, котрий безпосередньо займається такими питаннями. Зокрема, він повідомив, що 24 травня поточного року в райдержадміністрації проводилися конкурси груп оборотних рейсів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Любешівського району. 
Детальніше про це - в останньому номері газети: друкованому або PDF форматі.
Мирослава Струк.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < липня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання