липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Кажуть, вихованій, культурній людині добре скрізь, де б не була, з ким би не спілкувалася. Однак не лише вишукана мова свідчить про це, а найперше – вчинки.

 

В Європі, на яку ми звикли рівнятися, чистота й порядок поставлені на першому місці. І не лише тому, що там дбають про екологію чи бояться штрафів. Для них є звичною справою викидати сміття лише у сміттєзбірники, при тому ще й сортуючи. 
Дивимося, заздримо, ніби й хотіли би, щоб у нас було теж на вулицях чистенько. Взяти конкретно Любешів. Комунальна служба працює, але, на жаль, не всі усвідомлюють, що в нас самих причина, чому до Європи нам далеко й не видно. Вчинки деяких співгромадян – яскравий тому приклад. Те, що діти можуть швирнути обгортку з-під якогось перекусу під ноги (не привчені старшими або нема під рукою смітника) – то окрема тема, яка вже неодноразово порушувалася на сторінках газети. І зовсім інша, коли дорослі показують, м’яко кажучи, дуже непривабливий приклад своїми необдуманими вчинками стосовно утилізації сміття. 
Ось, наприклад, днями по одній із вулиць райцентру на прохання тамтешніх мешканців, котрі уклали договір із КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» на вивезення побутових відходів, під вечір сміття з контейнера вивезли. Однак буквально на ранок наступного дня він був переповнений зіллям, травою та зіпсованою картоплею. 
«Селищна рада і комунальне підприємство стараються робити все, щоб наше селище було чистим. Але байдужість окремих жителів та небажання сприяти чистоті довкілля чи навіть шкода призводять до таких випадків, як по вул. Червоного Хреста (на фото). Ми пішли назустріч людям, сміття вивезли, виділивши додатково транспорт, тобто поза графіком, згідно з яким зазвичай це роблять. У графіку вказані чітко і дні вивезення ТВП, і те, щоб люди не викидали твердих побутових відходів, як-от гілки, трава, картопля, у контейнери, не ставили зверху мішки на кришки смітників. Проте дехто знову і знову це робить, ігноруючи будь-які пояснення, звернення, прохання. Невже вони не розуміють, що їхні вчинки призводять до антисанітарії?» – обурюються працівники селищної ради й комунальної служби. Водночас додають, що така ситуація частенько трапляється майже на кожній вулиці райцентру.  
Це при тому, що неодноразово «сміттєва» проблема порушувалася на сторінках нашої газети. В тому числі й керівник КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» Володимир Поліщук звертався до любешівців із проханням не викидати до контейнерів те сміття, яке можна утилізувати в домашніх умовах. Мовляв, тоді й не звучатимуть нарікання на роботу комунальників, на собак-котів, які розтягують мішки зі сміттям.
…Ось так і виходить: скрізь тільки й чути про те, як добре було би жити нам по-європейськи. Однак цього не буде, не підемо ми ні в яку Європу, доки не зміниться, не викоріниться з нашого мислення переконання на кшталт: «Після нас - хоч потоп». А точніше - купи сміття.
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < липня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання