червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулої п’ятниці директор Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук та заступник начальника відділу надання соціальних послуг цієї філії Наталія Олішкевич побували з робочим візитом у керівника TзOB «Євротехіннов-ЕТІ» Михайла Видерка, повідомляє прес-служба філії.

 

Компанія є офіційним представником фірми GRANIT PARTS, яка виробляє і постачає якісні замінники та оригінали запасних частин до сільськогосподарської техніки. Також займається продажем, технічним обслуговуванням і ремонтом імпортної с/г техніки, а також запчастин до неї, здійснює ремонт та комп’ютерну діагностику техніки John Deere. Під час зустрічі обговорили питання, які часто виникають у суб’єктів господарювання при укомплектуванні штату працівників, ознайомили Михайла Видерка з професійно-кваліфікаційним складом безробітних та послугами служби зайнятості, зокрема щодо надання компенсації витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Результатом візиту стала домовленість про подальшу співпрацю.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування