травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Такі дві спортивні події відбулися нещодавно у Любешівській селищній раді, повідомила  Тетяна Будько, завідувач сектора з питань сім’ї, молоді та спорту Любешівської селищної ради.

Так, 8-9 березня проходив відкритий кубок Олександра Борисюка з міні-футболу, у якому взяли участь шість команд: сіл Кухче, Цир, Залаззя та три команди із смт Любешів. За результатами турніру, перемогу здобула команда села Цир. Срібними призерами стала команда «ІТ Сервіс» смт Любешів, бронзу вибороли «Орли» іщ Любешова. Кращим футболістом визнано Віктора Літвінчука, кращим бомбардиром – Вадима Тимоніка, кращим воротарем – Вадима Куницького.

А 10 березня відбувся шашково-шаховий чемпіонат Любешівської селищної ради. У результаті кращим шахістом виявився Володимир Корнелюк, а кращим шашкістом став Андрій Котик.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування