травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Учора, 6 березня, в ЗЗСО «Березичівський ліцей» відбувся відкритий чемпіонат селищної ради з настільного тенісу між юнаками та дівчатами 7-8 класів та 9-11 класів ЗЗСО Любешівської селищної ради та ЗОШ Любешівського району, повідомила завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Тетяна Будько.

У змаганнях взяли участь такі команди: ЗЗСО «Березичівський ліцей», ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича», ЗЗСО «Деревківський ліцей», ЗЗСО «Лобненська гімназія», ЗЗСО «Любешівськоволянська гімназія», ОНЗ «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.», ЗЗСО «Угриничівська гімназія».
У результаті змагань визначені призери.
Молодша група (7-8 кл. дівчата)
1. Ковальчук Мирослава (ЗЗСО «Березичівський ліцей»); 
2. Лащ Соломія (ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І.Пасевича»);
3. Іванісік Ольга (ОНЗ «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»).

Молодша група (7-8 кл. юнаки)
1. Дударчук Андрій (ЗЗСО «Березичівський ліцей»); 
2. Капець Олександр (ЗЗСО «Березичівський ліцей»);
3. Черевко Владислав (ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І.Пасевича»).

Командний залік (7-8 кл. юнаки)
1. ЗЗСО «Березичівський ліцей»
2. ОНЗ «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»
3. ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І.Пасевича»

Старша група (9-11кл. дівчата)
1. Гриневич Софія (ЗЗСО «Березичівський ліцей»);
2. Кузьмич Людмила (ОНЗ «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»);
3. Чубейко Аліна («ЗЗСО «Лобненська гімназія»).

Старша група (9-11кл. юнаки)
1. Кузьмич Владислав (ЗЗСО «Березичівський ліцей»);
2. Ковальчук Дмитро (ЗЗСО «Березичівський ліцей»);
3. Абрамович Олександр ОНЗ («Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»).

Командний залік (9-11 кл. юнаки)
1. ЗЗСО «Березичівський ліцей»;
2. ЗЗСО «Лобненська гімназія»;
3. ОНЗ «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.».

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування