травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Упродовж 23-24 лютого відбувалися екстремальні зимові туристичні змагання «Доброволець-2019» в урочищі Вовчак Турійського району (старт та фініш – с. Бобли). Вдруге участь взяли наші земляки – Василь Корець, Анатолій Джуманюк та Андрій Комар-Стаховський.

 Враженнями від участі поділився Василь Корець на своїй сторінці у Фейсбуці, зазначивши: «Їхали не за перемогою (бо коли 100км пробігають за 12 годин і 30 хв), то яка там перемога. Швидше хотілося собі щось довести, чи то випробувати себе? Попередній досвід був трошки травматичний, бо зі старту побігли, а до фінішу - ледь доповзли. Ноги були вбиті і на відновлення пішов тиждень. Цього разу вирішили в своєму темпі, тихим пішим кроком, шукати КП. І досвід дав свої результати. Звичайно з болями в ногах і не тільки, але дійшли до фіналу. 68 кілометрів ми здолали за 14 годин і 6 хвилин. Думаю, кожен з нас лишився задоволений результатом. Погода нам сприяла, історичні місця надихали (особливо Урочище "Вовчак"), зміна ландшафтів бадьорила, КП - вони нас мотивували. Хто ще не спробував – раджу».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування