квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Любешівці б’ють на сполох: з-під їхніх будинків чомусь забирають контейнери на тверді побутові відходи. У КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» інформують: це - тимчасово.

 

А причиною є те, що не всі жителі селища уклали з підприємством договір на вивіз сміття. «Всі контейнери повернуться на свої місця після стовідсоткової оплати по укладених договорах. До тих пір забиратимуть сміття лише у громадян, котрі це зробили», - пояснює директор КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» Сергій Фальчик. А також нагадує, що в районній газеті вони про це повідомляли, як і про графік вивезення сміття.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування