квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора у сесійній залі приміщення райради відбулося засідання робочої групи з розробки і затвердження стратегії розвитку Любешівської ОТГ за участю фахівців Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування.

 

Це засідання було підсумкове. А на попередніх розглядалися сильні та слабкі сторони Любешівської ОТГ, її можливості для розвитку, проводилося анкетування звичайних мешканців та окремо – підприємців громади. На цій зустрічі зосереджували увагу на роботі над проектами для нашої територіальної громади і робоча група затвердила весь перелік запропонованих проектів від адміністрації селищної ради та від пересічних жителів. «Цей перелік – приблизний план для реалізації. Його втілення у реальне життя залежатиме від наявності коштів, - зазначила Олена Кузьмич, радник з комунікацій Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування. - Серед поданих проектів – будівництво спорткомплексу в Любешові; вуличне освітлення по різних населених пунктах ОТГ; ремонт об’єктів культурної сфери». Всю ж стратегію розвитку, в тому числі проекти,  мають затвердити депутати селищної ради.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування