квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Невдовзі заклад загальної середньої освіти «Седлищенський ліцей» Любешівської селищної ради доповнить низку тих, котрі  уже мають такий статус.

А саме буде переведений на умови самостійного ведення господарської діяльності, бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Він отримає статус розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня. Відповідно, в штаті цього навчального закладу введуть додаткову одиницю – бухгалтер або головний бухгалтер – для організації самостійного ведення бухгалтерського обліку відповідно до чинного законодавства. Також будуть відкриті рахунки в Управлінні Державної казначейської служби України в Любешівському районі та здійснена реєстрація цього ліцею як юридичної особи.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування