березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

В одному із сіл Любешівщини чоловік напав на товариша, з яким перед тим випивав, і наніс йому кілька ударів сокирою. Про п'яні «розборки» йдеться у вироку Любешівського районного суду від 28 грудня 2018 року, інформує Волинь24.

На суді обвинувачений розповів, що у післяобідню пору 20 травня 2018 року до нього додому прийшов товариш. Вони вдвох розпили пляшку самогону,  між ними виник словесний конфлікт. Згодом гість пішов у сусідню кімнату та ліг на ліжко. Тим часом господар взяв сокиру та кілька разів вдарив нею потерпілого. Кількість нанесених ударів обвинувачений не пам'ятав. Потерпілий пригадав, що після випитого сп'янів, тому пішов у сусідню кімнату і ліг на ліжко. Через трохи у кімнату зайшов господар та вдарив його у ліве плече обухом сокири. Потерпілий встиг частково відбити удар, однак що було далі - не пам'ятає. На ранок йому стало гірше, він був у крові та не міг встати, тому викликав «швидку». Тим не менше у судовому засіданні цей чоловік заявив, що будь-яких претензій до нападника не має.

Експертиза встановила, що обвинувачений тричі вдарив потерпілого обухом сокири і один раз - лезом, що призвело до відкритого перелому лівої плечової кістки. Така травма відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень. Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання - п'ять років позбавлення волі із випробувальним терміном два роки.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування