березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Відповідно до рішень сесії селищної ради, засідання якої відбулося під кінець минулого року, у комунальну власність Любешівської селищної ради приймаються ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірки та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище, котрі розташовані на її території.

 

Відповідно, комунальною власністю селищної ради також будуть два об’єкти незавершеного будівництва: «Реконструкція Гірківської ЗОШ І-ІІІ ст. з добудовою класних кімнат і спортзалу в с. Гірки Любешівського району по вул. Садовій, 8» і «Реконструкція з добудовою спортивної зали для існуючої ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Седлище Любешівського району Волинської області». Відтак обидва навчальні заклади будуть перейменовані, тобто називатимуться Гірківський ліцей та Седлищенський ліцей.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування