березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Уже традиційно редакція "Нового життя" поцікавилася, хто ж народився у перший день нового року в пологовому відділенні Любешівської ЦРЛ. Першого січня тут з’явилася на світ дівчинка.

Це – третя дитина у сім’ї Олександра та Олени Кубраків, котрі проживають у с. Кухче Зарічненського району Рівненської області. А от тато - родом із Судча, та й старші їхні синок та доня також народилися у пологовому відділенні у Любешівської ЦРЛ. До слова, за інформацією тутешніх медиків, чимало й інших мам із різних сіл сусіднього Зарічненського району народжували саме в них. Всіх разом у 2018 році зареєстровано в пологовому відділенні 243 немовлят (115 дівчаток та 128 хлопчиків). «Підбили підсумки» минаючого року 29 грудня троє новонароджених: дівчатка у Мирослави Оніщук із Судча та Юлії Трохимук із Любешова, хлопчик - у Людмили Гавін із Кухотської Волі Зарічненського району.

А начальник Любешівського районного відділення ДРАЦС Ніна Хомич повідомила, що в цілому по Любешівському району за минулий рік зареєстровано 318 народжень: 174 хлопчиків та 143 дівчаток. Із рідковживаних імен, якими називали наші земляки діток, - Олівія, Віолетта, Мілана, Варвара, Тіна, Аделіна, Ельвіра, Евеліна, Естер, Емма, Домінік та Домініка, Рустам, Тимур, Любомир, Орест, Дем’як, Адам, Веніамін, Лук’ян, Рувім, Савелій

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування