березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора, 22 грудня, для представників волинської служби зайнятості показали роботу одного з найбільших бюджетоутворювальних підприємств Любешівщини – ДП «Любешівагроліс». Про це йдеться на сторінці Волинського обласного центру зайнятості.

 

Невеличку екскурсію для директорів Волинського обласного, Луцького міського, Ковельського міськрайонного та філій Волинського обласного центру зайнятості, а також начальників структурних підрозділів Волинського ОЦЗ провів директор лісогосподарського підприємства, голова роботодавців Любешівського району Віктор Симонович.

Один із напрямів роботи «Любешівагролісу» – заготівля березового соку. Частину виготовленого соку експортують. За кордоном їдять також гриби та ягоди, зібрані й консервовані працівниками «Любешівагролісу». Має лісництво і дві власні пасіки, продукцію з яких також продають. Цього року, каже директор підприємства, виготовили продукції орієнтовно на 45 мільйонів гривень – це і дари лісу, і переробка, і кругляк.

Якщо раніше не знали, куди дівати тирсу після обробки деревини, то на цьому підприємстві знайшли вихід. Із приватних пилорам у «Любешівагроліс» привозять тирсу, з якої виготовляють брикети руф. Ці тирсобрикети, каже Віктор Симонович, купують навіть європейці та українські пенсіонери. Адже коштує таке паливо недорого, воно легке, але досить ефективне. «Цієї зими ціна на такі брикети дуже хороша. Беруть їх європейці, навіть бабусі беруть – шість таких цеглинок, кинутих у грубку, і тепло гарантоване. Не треба їхати в ліс по дрова», – запевняє директор ДП.

Хоч такі брикети прості в використанні, однак вибагливі у виробництві. Аби виготовити такий брикет, вологість тирси не повинна перевищувати 8–9 %. За допомогою гідравлічного пресу надвисокого тиску обробляють тирсу. Спеціальна машина формує брикет, таким чином отримуючи екологічно чисте, без жодних домішок, паливо.

Станом на 1 грудня цього року на підприємстві працює 147 осіб. Віктор Симонович каже, що люди цінують і люблять свою роботу. 2019-го року планують запустити ще одну лінію обробки деревини. Аби забезпечити її повноцінну роботу, додатково набиратимуть орієнтовно десятьох працівників. Фахівці Волинського обласного центру зайнятості зголосилися допомогти з їх підбором. «У нас завжди була налагоджена співпраця і взаєморозуміння з центром зайнятості», – зазначив директор «Любешівагроліс». До слова, роботодавець користується всім спектром послуг, які надає служба зайнятості. Зокрема, Любешівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості постійно здійснює підбір персоналу на вільні робочі місця й тимчасові роботи з заготівлі та виробництва консервних виробів, із заготівлі деревини.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування